Remonty maszyn

Remonty maszyn i urządzeń przemysłowych to nasza główna działalność, od początku swojej aktywności gospodarczej prowadzimy prace remontowe na różnych typach maszyn. Specjalizujemy się w remontach kapitalnych i bieżących maszyn średnio gabarytowych

Zobacz galerię

Produkcja Maszyn

Produkcja nowych maszyn i urządzeń to działalność, którą rozwijamy na bazie rozwiązań własnych oraz dostarczonych przez klientów. Zajmujemy się budową nowych maszyn i urządzeń, stanowisk montażowych oraz linii technologicznych.

Zobacz galerię

Utrzymanie ruchu

Usługi w zakresie utrzymania ruchu maszyn, obiektów i instalacji przemysłowych to jedna z głównych i najstarszych usług oferowanych przez naszą Spółkę. Od początku naszej działalności wykonywaliśmy tego typu usługi dla szeregu firm z rejonu Podbeskidzia zaczynając od FAE Apena SA, firmy z której się wywodzimy, kończąc na firmach General Electric oraz Fiat Powertrain.

Zobacz galerię

Produkcja części maszyn

Spółka Apena-Remont posiada własny oddział obróbki wiórowej wyposażony w maszyny i urządzenia umożliwiające wykonywanie części do produkowanych oraz remontowanych przez nas maszyn. Realizujemy także zlecenia naszych klientów wg opracowanej przez nas lub dostarczonej przez nich dokumentacji.

Zobacz galerię