Poza czterema głównymi filarami działalności

nasza spółka zajmuje się również:

Frezarka FV11

Modernizacją parku maszynowego

Modernizacja parku maszynowego to nie tylko zakup nowych maszyn, części, komponentów handlowych i instalacji technicznych. Każda remontowana przez nas maszyna podlega procesowi modernizacji już na etapie przygotowania oferty w zakresie usprawnienia jej obsługi, zwiększenia bezpieczeństwa pracy, zwiększenia wydajności oraz spełnienia wymogów obowiązujących przepisów europejskich. Instalowane w maszynach nowe układy mechaniczne, hydrauliczne, pneumatyczne, elektryczne i sterowania spełniają wymagania Europejskich Dyrektyw oraz norm i przepisów krajowych.

CE

Dostosowaniem do wymagań CE i minimalnych wymagań

Oferujemy usługi związane z dostosowaniem maszyn do minimalnych wymagań BHP zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 30 października 2002 r. w sprawie minimalnych wymagań dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie użytkowania maszyn podczas ich pracy.

Zmiana lokalizacji maszyn i urządzeń

Zmianami lokalizacji maszyn i urządzeń

Zmiany lokalizacyjne maszyn i urządzeń, instalowanie nowo zakupionych maszyn oraz ich rozładunek i transport na miejsca docelowe to jedna z oferowanych przez nas usług związanych z funkcjonowaniem zakładów produkcyjnych.  Wiele lat doświadczeń w tego typu pracach, wykwalifikowany personel z odpowiednimi uprawnieniami oraz posiadany sprzęt transportowy i zabezpieczający z wymaganymi dopuszczeniami i atestami pozwalają naszej Spółce realizować zlecenia związane z tym zakresem prac. Na życzenie klienta zapewniamy kompleksową realizację usługi obejmującą odłączenie maszyn, transport na terenie zakładu, załadunek i rozładunek samochodowy, ustawienie maszyny w miejscu docelowym oraz jej podłączenie i uruchomienie.

 

 

Linia Estart

 

Automatyzacją operacji technologicznych

Projektujemy i wykonujemy układy sterowania maszyn oparte o sterowniki PLC takich firm jak Siemens, Allen Bradley, Mitsubishi czy Omron.

Przewijanie Silnikow

Naprawą i przewijaniem silników elektrycznych

Oferujemy naprawy i przewijanie silników elektrycznych w zakresie od 0,5 kW do 315 kW.

szafy_sterujace

Wykonywaniem i montażem elektrycznych szaf sterujących

Oferujemy prefabrykację szaf sterowniczych oraz pulpitów sterowniczych w oparciu o dokumentację własną lub powierzoną. Szafy sterownicze wykonujemy w oparciu o komponenty takich renomowanych firm, jak m. in.: Rittal, Moeller, Weldmueller oraz Sarrel. W zależności od potrzeb klienta i przyjętych u niego standardów wyposażenia, do prefabrykacji szaf sterowniczych wykorzystać możemy dowolne dostępne na rynku komponenty elektryczne. Wykonujemy szafy także z elementów powierzonych przez klienta. Posiadamy wieloletnią praktykę i  doświadczenie w realizacji takich zleceń. Oferujemy fachowe i solidne wykonanie prac oraz służymy niezbędną wiedzą w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Spawarka COA

Sprzedażą maszyn