Maszyna ultradźwiękowa do szycia odzieży ochronnej – TYP-EGR-053

Nowa zgrzewarka ultradźwiękowa ze specjalną rolkową sonotrodą dedykowana do materiałów elastycznych oraz cienkich materiałów i włóknin, maszyna używana wyłącznie do testów.

  • umożliwia zgrzewanie i obcinanie materiałów, zarówno po linii krzywej, jak i po linii prostej
  • eliminuje problemy stosowania igieł, nici, szpul jakie stosowane są w tradycyjnych maszynach szyjących
  • szerokość pracy od 1 mm do 73 mm, wymagana jest tylko zmiana rolki
  • proces technologiczny wykonania głowicy roboczej zgrzewarki czterokrotnie zwiększa wytrzymałość na ścieranie w stosunku do rolek wzornikowych wykonanych metodą obróbki elektroerozyjnej

Sześć funkcji podstawowych

  1. Nacinanie
  2. Łączenie i obrębianie
  3. Wytłaczanie
  4. Zgrzewanie
  5. Nakładanie kolorów
  6. Formowanie

Zgrzewarka ultradźwiękowa ze specjalną rolkową sonotrodą dedykowana do materiałów elastycznych oraz cienkich materiałów i włóknin. Idealna do szycia odzieży jednorazowej - kombinezonów i fartuchów, a także obrusów.

Inne zastosowanie: pakowanie, pokrowce na telefony, dzianiny, stroje sportowe, namioty, torby, nakrycia, zasłony okienne i prysznicowe, wstążki, koronki, fartuchy i maski chirurgiczne, ozdobne krawędzie parasoli, dekoracje świąteczne i wiele innych.

Model TYP-EGR-053 to maszyna przeznaczona do wymagających precyzji produkcji, wyposażona w specjalną rolkową; rotacyjną sonotrodę oraz wałek, które w połączeniu ze sobą podczas pracy ułatwiają transport tkaniny i gwarantują szczelność szwu. Idealnie nadaje się do zgrzewania materiałów cienkich i delikatnych wymagających trwałego połączenia.

Maszyna ultradźwiękowy o częstotliwości 20kHz (niskiego szumu, zapewni komfort podczas pracy) do zszywania czyli do łączenia m.in. włóknin syntetycznych, materiałów elastycznych, termozgrzewalnych, folii, tkanin o zastosowaniu medycznym.

Parametry

Na sprzedaż

Cena: 32 000,00 zł netto

Szczegółowe informacje pod nr. tel.: +48 33 816 03 94

biuro@apena-remont.com.pl

Galeria